ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי איכותי במחיר כלכלי

לנו כקבוצה יש כוח! כבר התאגדנו והשגנו את התנאים הטובים ביותר, הפסקנו להיות הפראיירים של חברות הביטוח וקרנות הפנסיה!

הצטרפו למהפכת הביטוח שלנו

ותהיו בטוחים שאנו נבחר עבורכם את הפוליסה הטובה ביותר !

אדם סיעודי הוא מי שאינו יכול לבצע בעצמו חלק מפעולות היום-יום ועל כן נזקק לעזרה ולהשגחה, בין אם באמצעות אשפוז במוסד רפואי ובין אם באמצעות עזרה פרטית בביתו. בין אם בבית או בין אם במוסד רפואי מדובר בהוצאות כספיות גבוהות מידי חודש, אשר אינן כלולות בסל שירותי הבריאות הציבורי. לכן, חשוב להבטיח שאם חלילה יקלע אדם למצב בו לא יוכל לתפקד, עדיין יצליח לעמוד בנטל הנפשי, הפיסי והכלכלי.

הכל פשוט! מה שנדרש ממך זה פשוט ליצור קשר!

ביטוח סיעודי

MP - FINANCE

מיהו סיעודי ?

אדם שאינו יכול לבצע בכוחות עצמו חלק מהותי מפעולות יום-יומיות בסיסיות (ADL) כמו: לקום ולשכב, להתלבש ולהתפשט, להתרחץ, לאכול ולשתות, לשלוט על הצרכים או לנוע באופן עצמאי מוגדר כאדם שמצבו סיעודי. גם במקרה שאדם זקוק להשגחה כיוון שאינו יכול לבצע בעצמו את הפעולות הבסיסיות היום-יומיות בשל מה שמוגדר כתשישות נפש, כמו במחלת האלצהיימר, הרי שהוא מוגדר כאדם במצב סיעודי.

מדוע כדאי לנו לרכוש ביטוח סיעודי ועדיף בגיל צעיר ?

אדם עלול להקלע למצב סיעודי בכל גיל, עקב מחלה או תאונה, הרי שהסיכוי לכך עולה משמעותית עם הגיל, עד כדי כך שאחד מכל שלושה אנשים המגיעים לגיל 65, יהיו סיעודיים בשלב מסויים בחייהם.

הביטוח הסיעודי פרטי הינו חוזה מחייב בין חברת הביטוח לבין המבוטח שרכש את הביטוח. פוליסת הביטוח הינה לכל חיי המבוטח ותנאי הפוליסה ידועים וקבועים למן יום ההצטרפות אליה ואינם ניתנים לשינוי. חברות הביטוח מציעות מגוון רחב של פוליסות סיעוד, הנבדלות זו מזו בתקופות הפיצוי, תקופות ההמתנה, תנאי הזכאות לגמלה וכו\'. בעת ההצטרפות, בוחר המבוטח איזו פוליסה ברצונו לרכוש, מה סכום גמלת הסיעוד שברצונו להבטיח לעצמו ולאיזו תקופת פיצוי.

הפרמיה החודשית במרבית פוליסות הסיעוד הפרטיות הינה קבועה לכל החיים. המשמעות היא שככל שאדם מצטרף לפוליסת הסיעוד בגיל צעיר יותר, הפרמיה שישלם עבור הביטוח תהיה נמוכה יותר. בפוליסות אלה, קיימת גם צבירה של ערכי סילוק (צבירת זכויות) שמשמעותה שלזכות המבוטח נצברת זכות לפיצוי חלקי, גם אם ביטל את הפוליסה בשלב כלשהו.

לסיכום

להיות סיעודי זה עסק יקר. אשפוז סיעודי יכול לעלות יותר מ־10,000 שקל בחודש. המדינה מסבסדת בממוצע 2,350 שקל מהסכום הזה, לפי מבחן הכנסה של המשפחה. כל השאר נופל על כתפי החולה הסיעודי, ואם אין לו מספיק כסף לשלם — אז על כתפי משפחתו, ולרוב על כתפי ילדיו. כיום, הדרך העיקרית לוודא שילדיכם לא יפשטו רגל בניסיון לדאוג לכם בערוב ימיכם היא לרכוש ביטוח סיעודי.

בכל שאלה, התייעצות או בקשת הצטרפות לקבוצה שלנו אל תהססו לפנות אלינו בכל אחת מהדרכים המופיעות באתר, השארת פרטים, טלפון מייל או פקס. מיילים ניתן לשלוח ל: office@mpfinance.co.il.

הצטרף לקבוצת MP - FINANCE עוד היום והתחל לדאוג לעתידך ולעתיד משפחתך!