ביטוח בריאות

פוליסת בריאות חייבת להיות ברורה, אחידה ומקיפה - הכוללת את מירב התרחישים האפשריים לך ולבני משפחתך!

לנו כקבוצה יש כוח! כבר התאגדנו והשגנו את התנאים הטובים ביותר, הפסקנו להיות הפראיירים של חברות הביטוח וקרנות הפנסיה!

פוליסת בריאות אחידה

MPFINANCE השיגה ומנהלת הסדרי פוליסת בריאות אחידה ומקיפה עבור מועצות אזוריות שלמות בתעריפים תחרותיים.

ביטוח בריאות פרטי מהווה פתרון לבעיות קבועות ומתמשכות של מערכת הבריאות הציבורית. ביטוחי הבריאות מהווים בעצם רפואה פרטית שאינה חלק ממערכת הבריאות הממשלתית. מיד כשעולה הצורך בניתוח, השתלה או טיפול מיוחד אחר – יש זכאות לקבלם. בביטוח בריאות ניתן לבחור את הרופא המטפל בארץ או בחו"ל על פי העדפה אישית. עלויות האשפוז, הטיפול וכל הצרכים הנלווים, ממומנות על ידי חברת הביטוח.

הכל פשוט! מה שנדרש ממך זה פשוט ליצור קשר!

ביטוח בריאות

MP - FINANCE

מהו ביטוח בריאות ומדוע הוא חשוב ?

ביטוח הבריאות מאפשר לצרכן לקבל שירותים רפואיים או לקבל פיצוי בהתאם לתנאים המוגדרים בפוליסת הביטוח. פוליסת הביטוח מהווה חוזה בין המבוטח לחברת הביטוח, ובה מפורטות הזכויות של המבוטחים.

ביטוח בריאות בפוליסת פרט הינו חוזה בין חברת הביטוח למבוטח, תנאי הפוליסה ותעריפיה מאושרים על ידי המפקח על הביטוח וחברת הביטוח אינה יכולה לבטל את הפוליסה באופן שרירותי, אלא רק במקרה שהמבטח לא שילם את דמי הביטוח או במקרה שהמבוטח העלים עובדה משמעותית שידיעתה הייתה גורמת לחברת הביטוח שלא לקבלו לביטוח.

כל חברות הביטוח מציעות תכניות שונות לביטוח בריאות אולם הכיסויים העיקריים בתכניות אלו דומים:

• ניתוחים פרטיים בארץ או בחו"ל.

• השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל.

• תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות.

• שירותים אמבולטוריים שלא בעת אשפוז, כמו התייעצויות עם רופאים מומחים וטיפולים פיזיותרפיים.

• בדיקות אבחנתיות.

• כתבי שירות.

מה ההבדל בין הביטוח של המדינה לביטוח פרטי ?

אין כל ספק כי הביטוח שאנו מקבלים מקופות החולים הוא ביטוח טוב, אך הוא בוודאי שאינו כולל את כל מה שנדרש לרובנו.

סל שירותי הבריאות של קופות החולים השונות הוא בסיסי מאוד ולא מכסה מצבים רפואיים רבים כמוהם גם הביטוחים המשלימים של קופות החולים אינם תמיד מספיקים ולכן יש צורך בביטוח בריאות פרטי שישלים את החסר.

זהו צורך אמיתי שנוצר והביא לכך שחברות ביטוח רבות עוסקות בו ומוכרות ביטוחים מסוגים שונים לכלל האוכלוסייה.

מדי שנה מוציאה המדינה עוד ועוד טיפולים ותרופות מסל הבריאות וזאת דווקא במקביל לעלייה בתוחלת החיים, הודות להתפתחויות הטכנולוגיות הרבות של העשור האחרון.

הביטוחים הפרטיים השונים מכסים תחומים שלמים שכמעט ולא קיימים בביטוח הממלכתי כמו השתלות, ניתוחים מסובכים, השתלות, ביטוח סיעודי, תרופות שאינן מצויות בסל התרופות, טיפול במחלות אקוטיות, תרופות חיוניות רבות ועוד.

לסיכום

אחרי שהבנו שהשירותים הרפואיים בישראל לא תמיד נותנות לנו את כל מה שאנחנו צריכים, נשאר לנו רק פתרון אחד – להשלים את החסר עם ביטוח בריאות פרטי איכותי. כך, במידה ותזדקקו להשתלה נדירה, לניתוח בחו"ל או לתרופה שלא בסל התרופות תדעו שאתם מכוסים. ביטוח בריאות פרטי יכול להציל את חיינו – פשוטו כמשמעו!

בכל שאלה, התייעצות או בקשת הצטרפות לקבוצה שלנו אל תהססו לפנות אלינו בכל אחת מהדרכים המופיעות באתר, השארת פרטים, טלפון מייל או פקס. מיילים ניתן לשלוח ל: office@mpfinance.co.il.

הצטרף לקבוצת MP - FINANCE עוד היום והתחל לדאוג לעתידך ולעתיד משפחתך!